NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

multicelWITOLD GOMBROWICZ patronem Roku 2019 na Mazowszumedal

Archiwum Czerwiec 2012

01.06.2012

RdR+ZPWiM_mW ramach projektu „Mazowieckie partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacyjności i innowacji” lokalni animatorzy uczestniczyli w pierwszym z trzech szkoleń – miały one miejsca w dniach 28-30 maja br. w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym „EMAUS” w Białobrzegach.


Czytaj więcej

 


 

12.06.2012

Logo - Akademia Przywódców„Akademia przywódców” to projekt realizowany na terenie województwa mazowieckiego w powiatach: szydłowiecki, radomski, przysuski, zwoleński, kozienicki, lipski, białobrzeski oraz mieście Radom przez NS Konsulting Sp. z o. o..Projekt skierowany jest do pracowników kadry zarządzającej zatrudnionej w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach.


Czytaj więcej

 


 

13.06.2012

Logo-mazowsze_mZachęcamy do lektury artykułu zatytułowanego „Z optymizmem w przyszłość”, który ukazał się w majowym wydaniu Kroniki Mazowieckiej. Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik prezentuje w nim możliwości stojące przed przedsiębiorcami a także kluczowe czynniki konkurencyjności jak: profesjonalne doradztwo i innowacje.


Czytaj więcej

 


 

14.06.2012

Logo - Erasmus dla młodych przedsiębiorców_mProgram Erasmus dla młodych przedsiębiorców jest transgranicznym programem wymiany, który daje przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej. V edycja Programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców ruszyła 1 czerwca.


Czytaj więcej

 


 

21.06.2012

RdR+ZPWiM_mW ramach projektu „Mazowieckie partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacyjności i innowacji” lokalni animatorzy uczestniczyli w drugim z trzech szkoleń – miały one miejsca w dniach 13-15 czerwca br. w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym „EMAUS” w Białobrzegach.


Czytaj więcej

 


 

22.06.2012

Jeśli jesteś przedsiębiorcą reprezentującym sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw, prowadzisz działalność na terenie Województwa Mazowieckiego w okresie nie dłuższym niż 10 lat i stosujesz innowacyjne rozwiązania w praktyce biznesowej, oferujesz innowacyjne produkty lub usługi nie dłużej niż 5 lat możesz startować w konkursie w kategorii „Młoda Innowacyjna Firma” .

Więcej na stronie: innowacyjni.mazovia.pl

 


 

25.06.2012

Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz Stowarzyszenie Oświatowe Sycyna mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję regionalną w Zwoleniu: Czy współpraca i adaptacyjność mają wpływ na rozwój lokalny? realizowaną w ramach projektu „Mazowieckie partnerstwo na rzecz współpracy, adaptacyjności i innowacji”.

Zaproszenie

 


 

25.06.2012

Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza zaprasza na seminarium informacyjne, poświęcone prezentacji wyników badań zrealizowanych w ramach przedsięwzięcia pn. Mazowieckie Centrum Informacji Gospodarczej. Podczas spotkania odbędzie się również uroczyste wręczenie nominacji ekspertom, którzy zadeklarowali stałą współpracę przy tworzeniu i funkcjonowaniu MCIG.

Zaproszenie

 


 

<- Powrót do archiwum

Copyright by Paweł Słabik

Font Resize
Wersja kontastowa