NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Multicel
Mazowiecka Sieć

NABORY WNIOSKÓW RAZEM DLA RADOMKI ni

Nominowani do Konkursu „Perła Powiatu”

Wśród nominowanych do Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego „Perła Powiatu” znaleźli się przedsiębiorcy także z terenu działania Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Poniżej przedstawiamy pełną listę nominowanych wraz z podziałam na kategorie:

 

I. Nominowani w kategorii Firma Roku

  1. Zakłady Chemiczne BOCHEM SP. z o. o. z Działek Suskowolskich w gminie Pionki
  2. Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku
  3. Zakład Mleczarski FIGAND Sp. j. Leszek Figarski i wspólnicy z Kolonii Wawrzyszów w gminie Wolanów

 


II. Nominowani w kategorii Mała Firma Roku

  1. PPHU „MAR-BUD” Marek Chodniewicz z Iłży
  2. Stadnina „HUBERTUS” Sp. z o. o ze Skaryszewa
  3. Piekarnia WACYN Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski z Wacyna w gminie Zakrzew
  4. USŁUGI TRANSPORTOWE Marcin Jarząbek z Rzeczkowa w gminie Wierzbica

 


III. Nominowani w kategorii Produkt Roku

  1. „WODA STAROPOLSKA” – PPHU GUSTAW, Halina Góralska z Iłży
  2. „ENERGOOSZCZĘDNE OKNA BLUEVOLUTION” – KOWALCZYK Fabryka Okien Sp. j z Przytyka
  3. „CHLEB DOMOWY” – Piekarnia EXPUCH Jedlińsk
  4. „MIODY PSZCZELE ODMIANOWE” – Adam Pysiak z Golędzina w gminie Zakrzew
  5. „CHLEB GRYCZANY” – Piekarnia WACYN, Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski z Wacyna w gminie Zakrzew

 


IV. Nominowani w kategorii Gospodarstwo Rolne

  1. Produkcja zwierzęca (trzoda chlewna) – Grzegorz Tokarski z Kłonówka Kolonia w gminie Gózd
  2. Produkcja zwierzęca i roślinna (trzoda chlewna w cyklu zamkniętym) – Marek Jabłoński z Pakosławia w gminie Iłża
  3. Produkcja mleka – Wojciech Pytlewski z Gębarzowa w Gminie Skaryszew
  4. Produkcja mleczna i roślinna – Mariusz Dziocha z Bogusławic w gminie Skaryszew
  5. Produkcja zwierzęca (trzoda chlewna) – Jarosław Woźniak ze Sławna w gminie Wolanów

 


V. Nominowani w kategorii Małe Gospodarstwo Rolne

  1. Sadownictwo – Wojciech Cieciora z Kolonii Prędocin w gminie Iłża
  2. Gospodarstwo Ekologiczne, Kury nioski – Lidia Rokita z Jesieńca Iłżeckiego w gminie Iłża
  3. Szkółkarstwo – Sadownictwo  – Michał Grzelak ze Skaryszewa. 

 

Wyniki konkursu poznamy już 23 marca.

 

Źródło: www.radompowiat.pl

Copyright by Paweł Słabik