NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

97 numer Biuletynu informacyjnego LGD Razem dla RadomkiWITOLD GOMBROWICZ patronem Roku 2019 na Mazowszumedal

Nominowani do Konkursu „Perła Powiatu”

Wśród nominowanych do Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego „Perła Powiatu” znaleźli się przedsiębiorcy także z terenu działania Lokalnej Grupy Działania „Razem dla Radomki”. Poniżej przedstawiamy pełną listę nominowanych wraz z podziałam na kategorie:

 

I. Nominowani w kategorii Firma Roku

  1. Zakłady Chemiczne BOCHEM SP. z o. o. z Działek Suskowolskich w gminie Pionki
  2. Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku
  3. Zakład Mleczarski FIGAND Sp. j. Leszek Figarski i wspólnicy z Kolonii Wawrzyszów w gminie Wolanów

 


II. Nominowani w kategorii Mała Firma Roku

  1. PPHU „MAR-BUD” Marek Chodniewicz z Iłży
  2. Stadnina „HUBERTUS” Sp. z o. o ze Skaryszewa
  3. Piekarnia WACYN Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski z Wacyna w gminie Zakrzew
  4. USŁUGI TRANSPORTOWE Marcin Jarząbek z Rzeczkowa w gminie Wierzbica

 


III. Nominowani w kategorii Produkt Roku

  1. „WODA STAROPOLSKA” – PPHU GUSTAW, Halina Góralska z Iłży
  2. „ENERGOOSZCZĘDNE OKNA BLUEVOLUTION” – KOWALCZYK Fabryka Okien Sp. j z Przytyka
  3. „CHLEB DOMOWY” – Piekarnia EXPUCH Jedlińsk
  4. „MIODY PSZCZELE ODMIANOWE” – Adam Pysiak z Golędzina w gminie Zakrzew
  5. „CHLEB GRYCZANY” – Piekarnia WACYN, Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski z Wacyna w gminie Zakrzew

 


IV. Nominowani w kategorii Gospodarstwo Rolne

  1. Produkcja zwierzęca (trzoda chlewna) – Grzegorz Tokarski z Kłonówka Kolonia w gminie Gózd
  2. Produkcja zwierzęca i roślinna (trzoda chlewna w cyklu zamkniętym) – Marek Jabłoński z Pakosławia w gminie Iłża
  3. Produkcja mleka – Wojciech Pytlewski z Gębarzowa w Gminie Skaryszew
  4. Produkcja mleczna i roślinna – Mariusz Dziocha z Bogusławic w gminie Skaryszew
  5. Produkcja zwierzęca (trzoda chlewna) – Jarosław Woźniak ze Sławna w gminie Wolanów

 


V. Nominowani w kategorii Małe Gospodarstwo Rolne

  1. Sadownictwo – Wojciech Cieciora z Kolonii Prędocin w gminie Iłża
  2. Gospodarstwo Ekologiczne, Kury nioski – Lidia Rokita z Jesieńca Iłżeckiego w gminie Iłża
  3. Szkółkarstwo – Sadownictwo  – Michał Grzelak ze Skaryszewa. 

 

Wyniki konkursu poznamy już 23 marca.

 

Źródło: www.radompowiat.pl

Copyright by Paweł Słabik

Font Resize
Wersja kontastowa