NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

97 numer Biuletynu informacyjnego LGD Razem dla RadomkiWITOLD GOMBROWICZ patronem Roku 2019 na Mazowszumedal

Ireks

IREKS

 

IREKS PROKOPOWICZ to wiodąca firma na rynku producentów środków wypiekowych, mieszanek piekarniczych – powstających z najlepszych zbóż i naturalnych surowców, która od kilkunastu lat wspiera piekarzy na całym świecie.

 

Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność są do dyspozycji klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala im zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów. W świat produktów IREKS-u – firmy o ponad 150 letniej tradycji wprowadzał Państwa od 1992 r. wyłączny importer – Firma "PROKOPOWICZ" Export-Import. Wzorowa współpraca z producentem zaowocowała powstaniem w 1998 r. wspólnej firmy – IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. z siedzibą w Milejowicach k. Radomia.

 

 

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców– to dewiza firmy. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej
firmy Ireks Prokopowicz .

Copyright by Paweł Słabik

Font Resize
Wersja kontastowa