NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

97 numer Biuletynu informacyjnego LGD Razem dla RadomkiWITOLD GOMBROWICZ patronem Roku 2019 na Mazowszumedal

Szkolenie warsztatowe: Zagrodowe wytwarzanie produktów tradycyjnych – dobre praktyki produkcji serów podpuszczkowych.

warsztaty_wieniawa15Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie oraz Gminnym Centrum Kultury w Wieniawie w dniu 12 listopada 2015 r. o godzinie 11.00 organizuje w budynku GCK w Wieniawie (ul. Parkowa 22) bezpłatne szkolenie warsztatowe pt. „Zagrodowe wytwarzanie produktów tradycyjnych – dobre praktyki produkcji serów podpuszczkowych”.

Podczas spotkania zaprezentujemy firmy i rolników – producentów produktów regionalnych i tradycyjnych – pokazując że markowe produkty spożywcze wytwarzane zgodnie z tradycyjną recepturą cieszą się coraz większym zainteresowaniem i stanowią szansę na rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. Uczestników spotkania zaprosimy do udziału w warsztatach z zakresu wytwarzania serów podpuszczkowych, prowadzonych przez utytułowanego serowara – Pana Krzysztofa Jaworskiego z Żuław.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.. Dla każdego uczestnika gwarantujemy bezpłatny ciepły posiłek. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc szkoleniowych, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa przesyłając do nas informacje na adres mailowy: zarzad@razemdlaradomki.pl, lub o kontakt telefoniczny pod nr 48 38 58 996.

Copyright by Paweł Słabik

Font Resize
Wersja kontastowa