NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Expuch Jedlińsk

Expuch Jedlińsk

Piekarnia w Jedlińsku istnieje już od 40 lat. Została wybudowana przez GS „SCh” w Jedlińsku. Wskutek zmian geopolitycznych w naszym państwie kryzys gospodarczy dotknął również GS, który wystawił swoje zakłady na sprzedaż, również piekarnię.

Pierwszym prywatnym właścicielem tej piekarni był jej długoletni kierownik Wacław Chydziński. Następnie od 1999 roku zakład odkupił właściciel firmy EXPUCH Marek Jaworski. Z tą datą wiąże się całkowita modernizacja zakładu. Przeprowadzono remont kapitalny, unowocześniono park maszynowy, co wiąże się z wdrożeniem nowych technologii i wprowadzeniem do produkcji bogatej gamy wyrobów cukierniczych. Obiekt nabrał nowego wyglądu, bardziej nowoczesnego. Przy zakładzie zorganizowano sklep firmowy.

Firma EXPUCH produkuje pieczywo pszenne, żytnie, mieszane i cukiernicze. Ostatnio promuje np.: sernik z rosą, seromakowiec, wyśmienite torty oraz inne wyroby według zamówień. Nowością w naszej firmie są fontanny czekoladowe, które oferujemy do obsługi zarówno małych jak i dużych przyjęć.

expuch piekarnia

Firma EXPUCH zatrudnia młodych, energicznych fachowców, troszczy się również o podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych. Firma EXPUCH przygotowuje uczniów do zawodu piekarza-cukiernika. Naszą dewizą jest , by przez podnoszenie kwalifikacji załogi opartych na nowoczesności trafić jakością wyrobów do klienta najbardziej wybrednego.

Szczegółowe informacje o firmie znajdą Państwo pod adresem www.piekarniaexpuch.pl . 

Copyright by Paweł Słabik