NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Piekarnia Gajda

Piekarnia gajda

Piekarnia Gajda to jedna z najnowocześniejszych firm rzemieślniczych tej branży w Polsce. Produkujemy pieczywo z certyfikatem jakości "Dobry chleb". Sam właściciel w 2002 roku zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie Państwowej Inspekcji Pracy "Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej". Nagroda ta przypadła piekarni m.in. za instalację silosów do przechowywania i transportu pneumatycznego mąki.

 

Podstawowe działy w zakładzie to piekarnictwo i coraz dynamiczniej rozwijające się cukiernictwo. Bogaty asortyment pieczywa, ciast i tortów (ponad 100 asortymentów) sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych smakoszy. Nowe trendy na rynku i nowoczesne technologie stanowią wyzwanie przede wszystkim dla personelu. Pracownicy stale szkolą się nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Obecnie firma zatrudnia 37 osób i obsługuje kilkudziesięciu odbiorców hurtowych.

 

A, że "nie samym chlebem człowiek żyje", Jarosław Gajda chętnie udziela się w pracy społecznej. Jest jednym z pomysłodawców popularnego w Radomiu "Święta Chleba". Pełni funkcję vice-przewodniczącego Krajowej Rady Piekarstwa i Cukiernictwa w Warszawie oraz prezesa Cechu Piekarzy w Radomiu. Piekarnia w 2004 r. została "Firmą Roku" w konkursie Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej.

 

Szczegółowe informacje o firmie znajdą Państwo pod adresem www.gajda.pl.

Copyright by Paweł Słabik