NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Hotel i Restauracje Maxima

Hotel i Restauracje Maxima, prezentowany w ramach ogólnoeuropejskiej kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”.

 

Obiekt „Maxima” to nowoczesny dwugwiazdkowy hotel konferencyjno – biznesowy zlokalizowany w Wolanowie 8 km od Radomia. To kolejny obiekt z naszej bazy noclegowej.

 

Do dyspozycji Gości w hotelu jest 14 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym 3 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny i TV-sat. Klimatyzowana restauracja mieszcząca się w tym obiekcie serwuje specjały kuchni regionalnej i europejskiej.

 

W „Maximie” można również skorzystać z sali konferencyjnej o powierzchni 140m kw, która pomieści nawet 70 osób. Można tu zorganizować zarówno konferencje, szkolenie jaki i spotkanie biznesowe. Sala konferencyjna wyposażona jest w Internet bezprzewodowy, a także inne niezbędne urządzenia.

 

 

Obiekt w Wolanowie posiada również sale bankietową na 180 osób, w której organizuje wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. Na terenie hotelu do Państwa dyspozycji istnieje plac zabaw dla dzieci, ogródek grillowy oraz monitorowany parking.

 

Hotel Maxima
26-625 Wolanów, ul. Opoczyńska 34
telefon: (048) 618 79 25
www.maximahotel.pl

Copyright by Paweł Słabik