NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

U Grubego

Centrum Konferencyjno-Rozrywkowe u Grubego

 

Centrum Konferencyjno-Rozrywkowe "u Grubego" zlokalizowane w Wielogórze w gminie Jedlińsk jest kolejnym obiektem bazy noclegowej w dolinie rzeki Radomki do którego Państwa zapraszamy.

 

Jest to obiekt znajdujący się w Wielogórze przy trasie E7 Radom- Warszawa. W swojej ofercie posiadają duże sale konferencyjne, które można wykorzystać na wiele sposobów, ale również największą w regionie bazę noclegową.

 

W Zespole Noclegowym „U Grubego” znajduje się ok. 160 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Na rynku lokalnym oprócz możliwości noclegu dla tak dużej liczby osób hotel wyróżnia się również możliwością wejścia do każdego pokoju z zewnątrz budynku. Tak nowoczesny styl architektoniczny zapewnia gościom dyskrecję oraz komfort. Lokalizacja przy jednej z głównych tras ukierunkowała działalność przedsiębiorstwa na profil konferencyjno-biznesowy, ale bogata oferta rekreacyjna sprawia, że stanowi on również doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku.

 

 

W Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym znajduje się 3 sale konferencyjne.

I sala o powierzchni 1000m2, z której może korzystać 500 gości,
II sala o powierzchni 500m2, z której może skorzystać 200 gości,
III sala o powierzchni 100m2, z której może skorzystać 60 gości.
Każda sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny najnowszej generacji: rzutnik slajdów i folii, projektor multimedialny, flipchart, łącze internetowe.

 

Motel u Grubego
26-660 Jedlińsk, Wielogóra, ul. Warszawska 98/100
Telefon: 48 321 50 85, 798 529 800
www.hotelugrubego.pl

 

Copyright by Paweł Słabik