NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Ireks

IREKS

 

IREKS PROKOPOWICZ to wiodąca firma na rynku producentów środków wypiekowych, mieszanek piekarniczych – powstających z najlepszych zbóż i naturalnych surowców, która od kilkunastu lat wspiera piekarzy na całym świecie.

 

Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność są do dyspozycji klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala im zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów. W świat produktów IREKS-u – firmy o ponad 150 letniej tradycji wprowadzał Państwa od 1992 r. wyłączny importer – Firma "PROKOPOWICZ" Export-Import. Wzorowa współpraca z producentem zaowocowała powstaniem w 1998 r. wspólnej firmy – IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. z siedzibą w Milejowicach k. Radomia.

 

 

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców– to dewiza firmy. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej
firmy Ireks Prokopowicz .

Copyright by Paweł Słabik