NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Ośrodek Wczasowy Marysieńka

W dniach od 25 do 30 listopada 2013 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbędzie się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. „Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. W tej inicjatywie uczestniczy również Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki”, która na łamach swoich serwisów internetowych w miesiącu listopadzie prezentuje przedsiębiorstwa, wydarzenia i produkty związane z branżą turystyczną. Dziś przedstawiamy ośrodek wczasowy Marysieńka w Toporni.

 

Ośrodek wczasowy dysponuje 150 miejscami noclegowymi w 34 domkach całorocznych. Oferuje tanie noclegi dla grup i osób indywidualnych. Domki ogrzewane, murowane, jedno i dwupokojowe. W każdym domku łazienka z pełnym węzłem sanitarnym, lodówka, wersalka, tapczany, szafa, szafki, stół, krzesła. Na terenie ośrodka znajduję się też jeden z najnowocześniejszych w kraju Skate Parków – Wood Camp. Powierzchnia ośrodka to ponad 1 ha z 12 budynkami. W skład 1 budynku wchodzą 2 domki dwupokojowe, lub 4 jednopokojowe. Obiekt posiada też 2 drewniane domy wolnostojące o podwyższonym standardzie (wykonane z bali sosnowych) oraz dom 3 pokojowy z poddaszem, na wydzielonej działce (1000m2), z osobnym wjazdem.

 

Na ogrodzonym terenie ośrodka znajduje się bar i stołówka oraz świetlica. Do dyspozycji gości pozostają również skate park o pow ok 1000m2, bowla, minirampa i skate plaza dla początkujących.

 

Na terenie obiektu znajduje się również 5 sal: klubowa 300m2, klubowa 80m2, świetlica 70m2, dwie sale barowe po 40m2. Można w nich prowadzić zajęcia dla kilku grup jednocześnie. Dysponujemy projektorami multimedialnymi, ekranami, komputerami, telewizorami, nagłośnieniem, oświetleniem.

 

Do imprez plenerowych polecamy 2 niezależne ogródki barowe na ok 300 osób oraz miejsca ze stanowiskami do ognisk i grillowania. Przy ośrodku posiadamy dużą działkę rekreacyjną o pow. 2ha do zajęć drużynowych.

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Marysieńka" zaprasza na:

  • wczasy, weekendy, tanie noclegi, kolonie, obozy, zielone szkoły. Organizujemy szkolenia, bankiety, wesela, bale, imprezy integracyjne i firmowe, weekendy, wycieczki, wakacje, ferie, zimowiska, ogniska, koncerty, dyskoteki oraz wszystko co związane jest z rozrywką i wypoczynkiem.

 

Jesteśmy otwarci na propozycje programowe naszych klientów. Obiekt całoroczny. Miłośników deskorolki, rolek i bmx zapraszamy na nawoczesny skate paek. Więcej szczegółów na stronie obozu www.woodcamp.pl

 

Ośrodek wczasowy „Marysieńka”

tel. (48) 675-25-22
kom. 601-378-900
kom. 605-608-645
email: topornia@topornia.pl
http://www.topornia.pl/

Copyright by Paweł Słabik