NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Kratki.pl

kratkiKratki.pl ze Wsoli – jeden z największych producentów branży wkładów kominowych i akcesoriów w Polsce.

 

Kratki.pl są znanym i cenionym producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Firma istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.

 

Obecnie produkty można znaleźć w Polsce, oraz takich krajach jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Rosja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Niemcy, Słowenia, Cypr, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia, Francja, Rumunia, Bułgaria, Austria, Szwajcaria i Włochy.

 

Kratki.pl są posiadaczami wielu prestiżowych nagród, m.in.: godła "Laur Klienta 2011, 2010, 2009 i 2006", "Płomienia Roku 2010" w kategorii "POLSKA FIRMA ROKU" i tytułu „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”.

 

Obok prowadzenia działalności produkcyjno-handlowej realizuje także cele społeczne na rzecz otoczenia, w którym działamy. Od początku istnienia aktywnie angażuje się w działalność charytatywną i sponsoringową w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach działalności sponsoringowej wspiera największe imprezy kulturalne, odbywające się w naszym regionie – to m.in.: Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej, Mistrzostwa Polski Paintball, Mistrzostwa i Puchar Polski Cross Country, Halową Ligę Piłki Nożnej Centrum Cup – Oskar, Międzynarodowy Turniej Kadetów Radom CUP i wiele innych.

 

Szczegółowe informacje o firmie znajdą Państwo pod adresem www.kratki.pl.

Copyright by Paweł Słabik