NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Erasmus dla młodych przedsiębiorców

Logo - Erasmus dla młodych przedsiębiorców_mProgram Erasmus dla młodych przedsiębiorców jest transgranicznym programem wymiany, który daje przyszłym i początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych przedsiębiorców prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej.


Do wymiany doświadczenia dochodzi podczas pobytu u doświadczonego przedsiębiorcy, który pomaga początkującemu przedsiębiorcy w zdobywaniu umiejętności koniecznych do prowadzenia małej firmy.

 

Zarówno dla młodych, jak i bardzo doświadczonych przedsiębiorców program niesie ze sobą istotną wartość dodaną: potencjalne korzyści obejmują wymianę wiedzy i doświadczenia, możliwości budowania sieci kontaktów na terenie Europy, nawiązywanie nowych stosunków handlowych i poznawanie rynków zagranicznych.

 

Przedsiębiorca przyjmujący czerpie korzyść, poznając własną firmę z nowej perspektywy, a także zyskuje możliwości współpracy z zagranicznymi partnerami oraz pogłębia swoją wiedzę na temat nowych rynków. Pobyt taki jest częściowo finansowany przez Unię Europejską.

 

V edycja Programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców ruszyła 1 czerwca.

 

W programie wziąć udział może zarówno początkujący przedsiębiorca (planujący założyć własną działalność gospodarczą lub osoba, która założyła własną działalność w ciągu ostatnich trzech lat) oraz doświadczeni przedsiębiorcy (prowadzący małe lub średnie przedsiębiorstwa na terenie Unii Europejskiej).

 

Więcej informacji o korzyściach z udział w programie oraz o prawach i obowiązkach uczestników na stronie www.erasmus-entrepreneurs.eu.

 

Informacje na temat możliwości uczestniczenia w projekcie można uzyskać pod adresem: monika_luczak@parp.gov.pl

Copyright by Paweł Słabik