NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Gospodarstwo Państwa Pysiak także było z nami na Agrotravel 2012

Współpracę podczas IV Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2012 podjęli także Państwo Pysiak, dostarczając do Nas swoje wyroby.

  
Gospodarstwo Państwa Pysiak

Elżbieta I Wojciech Pysiak posiadają w Zdziechowie 83-hektarowe gospodarstwo, specjalizujące się w tuczu trzody chlewnej w cyklu zamkniętym oraz uruchomioną w 2007 roku – przydomową masarnię. Tradycja prowadzenia gospodarstwa rolnego, odziedziczonego po rodzicach w 1991 roku, jest kontynuowana na tym samym siedlisku i pod tym samym nazwiskiem od 1856 roku. Gospodarstwo Państwa Pysiak wyróżnia się wśród otoczenia pod względem organizacji i zarządzania, nowoczesności i kompleksowym zmechanizowaniu prac polowych i w chlewni oraz osiąganych wysokich wyników produkcyjnych i ekonomicznych. W 2008 roku gospodarstwo najpierw zostało wybrane w województwie mazowieckim Mistrzem Wojewódzkim Agroligi, a potem zdobyło tytuł Mistrza Krajowego Agroligi, w kategorii – rolnicy.

    
Podczas targów można było degustować wyroby pochodzące z Gospodarstwa Rolnego Państwa Pysiak – kieleckie targi były z pewnością doskonałą promocją nie tylko produktów ale także były promocją całego obszaru działania LGD.

    
Dziękujemy za zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do stałej współpracy z nami także inne podmioty z gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.


Gospodarstwo Państwa Pysiak ze Zdziechowa

Copyright by Paweł Słabik