NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Piekarnia Wacyn – Nasz partner na Agrotravel 2012

Logo - Piekarnia WacynStowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” w dniach 20-22.04 br. wzięło udział w  IV Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2012. Podczas targów towarzyszyła nam mi.in: Piekarnia Wacyn.


Piekarnia Wacyn:

Właścicielami piekarni jest rodzeństwo: Ewa Brzezińska i Andrzej Karczewski. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Dziś, dzięki rozbudowie i inwestycjom, zakład jest w czołówce firm regionu radomskiego, a pieczywo i ciasta z Wacyna cieszą się popularnością w całym województwie mazowieckim.  Specjalnością zakładu są chleby okolicznościowe, chleby weselne i chleby ozdobne. Firma zatrudnia 24 pracowników. Pracujący piekarze to prawie sami wychowankowie firmy, wyszkoleni przez panią Ewę Brzezińską, która posiada tytut mistrza piekarstwa.  Piekarnia stawia na jakość wyrobów i na jakość warunków pracy. Zarówno właściciele, jak i pracownicy, wkładają dużo serca w pracę na rzecz firmy, dlatego piekarnia WACYN zyskuje coraz większy prestiż marki na piekarniczym rynku.

 
Więcej informacji: www.piekarniawacyn.pl oraz www.wacyn.com.pl.

 
Uczestnicząc w trzydniowych targach partnerzy przedstawili swoją ofertę zarówno poprzez materiały dostarczone do biura LGD jak i poprzez degustacje wyrobów. Kieleckie targi były z pewnością doskonałą promocją nie tylko produktów i usług świadczonych przez podmioty ale także dla promocji całego obszaru działania LGD.

 
Dziękujemy za zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do stałej współpracy z nami także inne podmioty z gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Piekarnia Wacyn

Copyright by Paweł Słabik