NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Przetwórstwo Mięsne „TED” – kolejny nasz partner na Agrotravel 2012

Logo - Przedsiębiorstwo Mięsne TEDPodczas tegorocznych targów AGROTRAVEL 2012 towarzyszyło nam również: Przetwórstwo Mięsne „TED”.

  
Przetwórstwo Mięsne „TED”

Firma „TED” Przetwórstwo Mięsne z siedzibą w Białobrzegach, została założona przez Tadeusza Sitarskiego w 1993 roku. Obecnie jest prężną i stale rozwijająca się firma produkująca szeroką gamę wyrobów wędliniarskich wytwarzanych wg nowoczesnej technologii produkcji, wzmocnionej tradycją masarskiego rzemiosła. Wyroby cechuje atrakcyjny wygląd, aromat wędzenia oraz niepowtarzalny smak połączony z najwyższą jakością. Aktualnie specjalnością zakładu jest szeroki wachlarz wysokogatunkowych wędzonek i kiełbas, produkowanych z najszlachetniejszych gatunków mięsa wieprzowego, pochodzącego od sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych.

  
Więcej informacji o firmie na www.ted.com.pl.

  
Podczas targów turystycznych odbiorcy mogli degustować wyroby firmy z Przytyka. Kieleckie targi były z pewnością doskonałą promocją nie tylko produktów czy usług świadczonych przez podmiot ale także były możliwością promocji całego obszaru działania LGD.

  
Dziękujemy za zainteresowanie i serdecznie zapraszamy do stałej współpracy z nami także inne podmioty z gmin: Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Copyright by Paweł Słabik