NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Europejski Tydzień MŚP: IREKS

IREKS to firma, która od wielu lat wspiera piekarzy na całym świecie. Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność są do dyspozycji klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala im zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów.
 
W świat produktów IREKS-u – firmy o ponad 150 letniej tradycji wprowadzał Państwa od 1992 r. wyłączny importer – Firma „PROKOPOWICZ” Export-Import. Wzorowa współpraca z producentem zaowocowała powstaniem w 1998 r. wspólnej firmy – IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. k/Radomia.
Z początkiem 1992 roku polepszacze IREKS-u zaczęły być promowane przez firmę PROKOPOWICZ z Radomia, która należała do pionierów w swej branży, a właściciel swoim nazwiskiem gwarantował najwyższe walory oferowanych produktów oraz właściwą obsługę klientów.
Bardzo dobre kontakty z macierzystym IREKSEM umożliwiły dostęp do wiedzy i doświadczeń światowego lidera na rynku piekarniczym i zaowocowały powołaniem w 1998r Spółki pod nazwą IREKS PROKOPOWICZ.
 
Z nową, własną siedzibą w Milejowicach k/Radomia i jednoosobowym Zarządem reprezentowanym od początku działalności firmy przez Prezesa ZBIGNIEWA PROKOPOWICZA, a od 01.04.2009 przez jego następczynię – córkę ANNĘ PROKOPOWICZ-DUGLICĘ, Spółka wciąż rozszerza zasięg działania i gamę oferowanych produktów.
W 2000 roku nastąpiło przyłączenie firmy ENZYMA POLSKA i w związku z tym oferta handlowa oraz rynek uległ znacznemu rozszerzeniu.
14. lipca 2009 na terenie siedziby polskiej filii IREKS-u, firmy IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. w Milejowicach gm. Zakrzew, zostało uroczyście otwarte nowo wybudowane centrum szkoleniowe z pomieszczeniami biurowymi, magazynem surowców i magazynem chłodniczym.

Centrum szkoleniowe o łącznej powierzchni 655 m2, wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia do pieczenia, chłodzenia i mrożenia, stwarza okazję do praktycznych szkoleń na bardzo wyskokim poziomie pracowników i klientów z Europy Wschodniej.
Budynek posiada piekarnię i cukiernię szkoleniową o wielkości ponad 250 m2, atrakcyjne pomieszczenia szkoleniowe i prezentacyjne do szkoleń teoretycznych i poczęstunku dla gości.
 
Przy wyborze dostawców urządzeń, pod uwagę brani byli producenci wiodący na rynku międzynarodowym oraz najnowsze technologie. Dzięki nowej placówce szkoleniowej, firma IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. stworzyła nowocześnie wyposażone środowisko piekarnicze i cukiernicze, gdzie można znakomicie wypróbować i przedstawić produkty IREKS-u.
Także optycznie AKADEMIA PIEKARSKA prezentuje się doskonale – nowoczesny, dwukondygnacyjny, przeszklony budynek, atrakcyjnie zaprojektowany, malowniczy teren tworzą bardzo ujmujący wizerunek.
Z zespołem ponad 2300 pracowników, IREKS od ponad 150 lat stoi osobiście u boku piekarzy i cukierników na całym świecie. Zespół ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników w terenie z 30 krajów – wszyscy to mistrzowie piekarnicy i cukiernicy.

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców– to dewiza firmy. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.
 
Ponadto IREKS jest również wiodącym producentem wysokiej jakości słodów dla wielu znanych browarów. Aromaty, produkty do lodów i handel wyrobami rolnymi uzupełniają paletę oferty grupy IREKS.

Copyright by Paweł Słabik