NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Europejski Tydzień MŚP: Klinkier

Zakłady Płytek Ceramicznych „Przysucha” S.A. to firma istniejącą od 1972 roku. Obecnie jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, a pracę w firmie znalazło 135 osób, głównie fachowców z bogatym doświadczeniem w branży ceramicznej.
 
Zdobyte przez lata doświadczenie oraz ciągła dbałość o rozwój techniczny sprawiają że ich produkty są znane i cenione w kraju, a także w Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Rosji.

Dorobek tradycji w produkcji ceramiki klinkierowej łączą z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w tej dziedzinie. Dzięki czemu możliwy jest ciągły rozwój produkowanego asortymentu tak, by w pełni zaspakajał potrzeby klientów.
 
Proces produkcji oparty jest na tradycyjnej metodzie wyrobu klinkieru w tzw. „technologii wyrobów ciągnionych”. Taki sposób produkcji sprawia, że wyroby mają wyjątkowo naturalny i tradycyjny wygląd, a ich parametry techniczne związane z trwałością znacznie przewyższają, te które charakteryzują produkty uzyskiwane innymi metodami.


Klinkier Przysucha jest jedynym polskim producentem stopnic klinkierowych wytwarzanych metodą „ciągnioną”, dzięki której ich wyroby mają specyficzną strukturę, oraz wyjątkową trwałość.
 
W ofercie firmy Klinkier znajdziemy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów schodowych i elewacji. Produkują również parapety zewnętrzne, oraz elementy ogrodzeniowe.


Wszystkie produkty firmy spełniają wymagania norm europejskich i znakowane są znakiem CE.

Copyright by Paweł Słabik