NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Konferencja zamykająca projekt „Jestem aktywny – będę przedsiębiorcą”

 

W najbliższy czwartek, 22 marca br. w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach odbędzie się konferencja zamykająca projekt pn. Jestem aktywny – będę przedsiębiorcą.

 


W konferencji wezmą udział osoby zaangażowane w jego realizację z ramienia Lidera Projektu oraz Partnerów projektu, Animatorzy prowadzący zajęcia w Innowacyjnych Klubach Przedsiębiorczości, Eksperci projektu oraz inni zaproszeni goście, w tym m.in. przedstawiciele poszczególnych samorządów z regionów świętokrzyskiego i mazowieckiego, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Kielcach, szkół gimnazjalnych oraz instytucji edukacyjnych z Województwa Świętokrzyskiego.

 


Na konferencji zostaną podsumowane i przedstawione między innymi rezultaty działań podjętych w ramach projektu w regionach świętokrzyskim i mazowieckim, zostaną wygłoszone tematyczne prelekcje przez Ekspertów ds. przedsiębiorczości, metodyki, TRIZ i TRIZ-pedagogiki, zaprezentowane reportaże z funkcjonowania Innowacyjnych Klubów Przedsiębiorczości utworzonych w ramach projektu na terenie obu województw oraz z przebiegu Regionalnych Konkursów Przedsiębiorczości, a także zostaną przedstawione praktyczne materiały metodyczne dla nauczycieli dotyczące prowadzenia zajęć w szkolnych Innowacyjnych Klubach Przedsiębiorczości, opracowane w trakcie realizacji projektu przy wykorzystaniu założeń metodyki TRIZ.

 


Program konferencji

 


Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, proszone są o telefoniczne bądź mailowe dokonywanie zgłoszeń do dnia 20 marca 2012 roku (tel. 41 365 81 79, 41 365 81 83; faks 41 365 81 91, e-mail: biuro.umws@sejmik.kielce.pl). Osoba do kontaktu: Ewa Cisowska-Kusak – Kierownik Lokalny Projektu.

Copyright by Paweł Słabik