NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Od 24 do 27 września 2012 r. w Katowicach odbędzie się II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano ponad 60 paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział ponad 250 prelegentów z Polski i zagranicy, a liczba uczestników szacowana jest na sześć tysięcy. Jedna z sesji zostanie poświęcona „Wsparciu firm sektora MŚP w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020”.
Podobnie jak większość sesji kongresowych sesja „Wsparcie firm sektora MŚP w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2014-2020” będzie miała formułę moderowanego panelu dyskusyjnego, dzięki której wszyscy chętni uczestnicy będą mogli wziąć aktywny udział w sesji i podyskutować z zaproszonymi ekspertami. Sesja odbędzie się 26 września 2012 r. w godz. 13.30-15.30 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.
Organizatorami wydarzenia są Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Krajową Izbą Gospodarczą.

 

Program kongresu

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik