NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Europejski Tydzień MŚP: IREKS

W dniach 15-21 października 2012 r., z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej.
W tych dniach zaprezentujemy przedsiębiorstwa, jako lokalnych liderów rozwoju, z obszaru gmin tworzących LGD „Razem Dla Radomki”. Dziś przedstawiamy Firmę IREKS PROKOPOWICZ

 

IREKS to firma, która od wielu lat wspiera piekarzy na całym świecie. Poprzez wysokiej jakości produkty, serwis i kreatywność są do dyspozycji klientów zawsze i wszędzie. Obecność w ponad 90 krajach, pozwala im zaprezentować szeroki wachlarz produktów i usług, dostosowanych do lokalnych rynków jak i międzynarodowych standardów.
 
W świat produktów IREKS-u – firmy o ponad 150 letniej tradycji wprowadzał Państwa od 1992 r. wyłączny importer – Firma „PROKOPOWICZ” Export-Import. Wzorowa współpraca z producentem zaowocowała powstaniem w 1998 r. wspólnej firmy – IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. k/Radomia.

Najwyższej jakości środki wypiekowe, wyprodukowane z najlepszych zbóż i naturalnych surowców– to dewiza firmy. Ich doskonała jakość połączona z kreatywnymi pomysłami oraz z atrakcyjnymi recepturami daje silny impuls do rozwoju każdej piekarni i cukierni. Dodatkowo szeroka gama produktów sprzyja indywidualnemu podejściu do klienta, co pozwala każdemu zachować swoją odrębność na trudnych lokalnych i światowych rynkach.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik