NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Europejski Tydzień MSP: Okno-BUD Przytyk

W dniach 15-21 października 2012 r., z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej.
W tych dniach zaprezentujemy przedsiębiorstwa, jako lokalnych liderów rozwoju, z obszaru gmin tworzących LGD „Razem Dla Radomki”. Dziś przedstawiamy Okno-BUD Przytyk

 

Firma P.H.U.P. OKNO-BUD Przytyk z siedziba w Białobrzegach ul. Sądowa 6 istnieje na rynku od 1996 r. Jej właścicielem jest Kazimierz Kowalczyk, który rozpoczął działaność w branży budowlanej już w 1992 roku.
OKNO-BUD współpracuje z kontrahentami z terenu województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego.
Firma ma na swoim koncie wiele wykonanych z powodzeniem robót budowlanych m.in.: wymiana stolarki w Filharmoni Gdańskiej, Pałacu Konferencyjnym w Ślężanach, w SGGW w Warszawie, w Domu Pomocy Społecznej w Biejscach, w Komendzie Powiatowej Policji w Kozienicach, w Starostwie Powiatowym w Przysusze oraz w wielu szkołach i spółdzielniach mieszkaniowych.

Rozwój firmy jest efektem pracy wykwalifikowanych pracowników oraz właściciela firmy. Kazimierz Kowalczyk jest akcjonariuszem Grupy PSB, Stolbud Włoszczowa S.A. oraz członkiem Rady Programowej Związku POLSKIE OKNA I DRZWI.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik