NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Europejski Tydzień MŚP: RADMOT

W dniach 15-21 października 2012 r., z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej.
W tych dniach zaprezentujemy przedsiębiorstwa, jako lokalnych liderów rozwoju, z obszaru gmin tworzących LGD „Razem Dla Radomki”. Dziś przedstawiamy Firmę RADMOT

RADMOT jest firmą specjalizującą się w nowoczesnych technologiach obróbki metali. Wykonuje toczenie, frezowanie, wiercenie i gwintowanie. Na rynku polskim są jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w branży. Głównymi partnerami są kontrahenci z obszaru Unii Europejskiej. Doświadczenia, które RADMOT zbiera od 1984 roku są skoncentrowane na przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym, optycznym, elektrotechnicznym.

Firma powstała w 1984 roku jako zakład rzemieślniczy. Elastyczne i szybkie dostosowanie się do potrzeb rynku było przyczyną wielu zmian profilu produkcji. Unowocześnianie i rozbudowywanie parku maszynowego umożliwiło nam pozyskiwanie nowej kategorii klientów.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik