NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Europejski Tydzień MŚP: Stocznia Jachtowa Sułkowski

W dniach 15-21 października 2012 r., z inicjatywy Komisji Europejskiej, odbywa się ogólnoeuropejska kampania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości pn. Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju istniejących małych i średnich przedsiębiorstw oraz zachęcanie do zakładania własnej działalności gospodarczej.
W tych dniach zaprezentujemy przedsiębiorstwa, jako lokalnych liderów rozwoju, z obszaru gmin tworzących LGD „Razem Dla Radomki”. Dziś przedstawiamy Stocznia Jachtowa Sułkowski

 

Stocznia Jachtowa „Sułkowski” powstała w 1978 r. Od początku działalności zajmują się budową jachtów żaglowych. Założycielem i właścicielem Stoczni jest Jerzy Sułkowski, firma zrodziła się z jego pasji, jaką jest żeglarstwo. Obecnie Stocznia jest profesjonalną firmą rodzinną, dzięki czemu każdego klienta traktują indywidualnie. Ponad 30 lat na rynku, pozwoliło zdobyć bogate doświadczenie w dziedzinie budowy jachtów żaglowych.
Pierwsze Sasanki, Maki, Foki czy Pegazy były produkowane w Stoczni jachtowej Sułkowski. Obecnie mogą poszczycić się dwoma rozpoznawalnymi liniami jachtów – Corveette, oraz Laguna jak również taką jednostką jaką jest Sasanka 660 Supernowa.
Siedziba znajduje się pod Radomiem, w obrębie specjalnej strefy ekonomicznej gminy Zakrzew – w miejscowości Milejowice.
Ich konstrukcje można spotkać na akwenach w Polsce i Europie.
 

 

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik