NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

III Forum Open Days Mazowsze

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w „III Forum Open Days Mazowsze”, które odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2012 roku w Warszawie w hotelu Novotel Warszawa Centrum, przy ul. Marszałkowskiej 94/98 w Warszawie.
 
W trakcie spotkania zostaną poruszone zagadnienia dotyczące preferencyjnych pożyczek i poręczeń kredytowych dla przedsiębiorców i samorządów, tzw. mechanizmy zwrotne z programu RPO WM. W programie także informacje o nadchodzącym konkursie dotacji na projekty z zakresu gospodarki odpadami, który uruchomiony zostanie jeszcze w tym roku.
 
Dwudniowe forum ma charakter konferencyjno – wystawienniczy. Na przestrzeni trzech sal do dyspozycji uczestników znajdą się zarówno eksperci od unijnych dotacji, jak i sami beneficjenci, którzy już skorzystali ze środków RPO WM i chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z procesu aplikowania i rozliczania europejskiego wsparcia.
 
Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 07 listopada 2012 r.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia nocleg dla osób spoza Warszawy i jej okolic,
 
Ze względu na ograniczoną pulę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie możliwość skrócenia podanego powyżej terminu nadsyłania zgłoszeń. O przyjęciu na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

 
Poniżej do pobrania:
Ankieta Zgłoszeniowa
Program III Forum Open Days Mazowsze

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik