NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Projekt „Efektywność energetyczna w praktyce”

Energia przestała być dobrem szeroko dostępnym, tanim, a zaczęła stanowić istotny element finansów każdego przedsiębiorstwa, szczególnie z branż charakteryzujących się znaczną energochłonnością. Dlatego planowe gospodarowanie energią to przyszłość światowej gospodarki, co dostrzegli już nie tylko decydenci, ale również główni gracze biznesu.
 
Efektywność energetyczna, rozsądne gospodarowanie tym coraz droższym dobrem, ma znaczenie dla firm każdej wielkości. Jednakże to mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa najbardziej odczuwają brak wykształconych kadr w tym zakresie, a zatem narażone są na koszty wynikające z braku umiejętności efektywnego gospodarowania energią, które można i należy ograniczać.
Dlatego też specjalnie dla podmiotów z sektora MMSP przygotowaliśmy Projekt „Efektywność energetyczna w praktyce”, który stwarza przedsiębiorcom z całego kraju możliwość wykształcenia wykwalifikowanych kadr w zakresie m. in. analizy potencjału energetycznego firmy, sposobów optymalizacji
 
Zapraszamy więc Państwa serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleniową oraz z warunkami uczestnictwa w Projekcie.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik