NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Do dyrektorów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z obszaru powiatów: przysuskiego, radomskiego, szydłowieckiego i zwoleńskiego


W dniu 01.09.2012r. Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” z siedzibą w Radomiu ul. Wernera 9/11 rozpoczęła realizację projektu „E- learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach” w ramach Programu Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2009-2013 (PO FIO).
 
Do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy m.in. młodzież szkół średnich zainteresowaną działaniami organizacji pozarządowych, wolontariatem młodzieży, pozyskaniem sponsorów, fundatorów, partnerów, środków finansowych na realizacje autorskich projektów społecznych, kulturalnych, sportowych dla młodzieży, projektów międzynarodowej wymiany kulturalnej młodzieży.
 
Każdy uczestnik bez względu na wiek czy przynależność organizacyjną będzie miał okazje w miesiącach listopad – grudzień br. skorzystać z bezpłatnych szkoleń e – learningowych poprzedzonych praktycznymi warsztatami z zakresu korzystania z tego nowoczesnego narzędzia edukacji. Warsztaty z obsługi panelu e – learningowego będą odbywać się w każdym z powiatów: radomskim, zwoleńskim, przysuskim i szydłowieckim.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik