NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Zaproszenie do projektu „E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”


Szanowni Państwo,
w dniu 01.09.2012r. Lokalna Grupa Działania „Razem dla Radomki” rozpoczęła realizację projektu „E- learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach” w ramach Programu Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2009-2013 (PO FIO).
Projekt skierowany jest do tych osób mieszkających na obszarze powiatów: przysuskiego, radomskiego, szydłowieckiego, zwoleńskiego, które aktywnie działają lub chcą działać na rzecz swojej „małej ojczyzny”.
Do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy młodzież szkół średnich zainteresowaną działaniami organizacji pozarządowych, wolontariatem młodzieży, pozyskaniem sponsorów, fundatorów, partnerów, środków finansowych na realizacje autorskich projektów społecznych, kulturalnych, sportowych dla młodzieży, projektów międzynarodowej wymiany kulturalnej młodzieży.
Każdy uczestnik bez względu na wiek czy przynależność organizacyjną będzie miał okazje w miesiącach listopad – grudzień br. skorzystać z bezpłatnych szkoleń e – learningowych poprzedzonych praktycznymi warsztatami z zakresu korzystania z tego nowoczesnego narzędzia edukacji. Warsztaty z obsługi panelu e – learningowego będą odbywać się w każdym z powiatów.
 
Zachęcamy do udziału w tej ciekawej inicjatywie.

 

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik