NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

31 numer Biuletynu Informacyjnego LGD Razem dla Radomki

Ukazał się listopadowy numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”. Znajdziecie w nim Państwo wiele artykułów poświęconych inicjatywom, które odbywają się na terenie naszych gmin.
 
9 listopada upływa termin składania wniosków w ramach naborów prowadzonych przez nasze Stowarzyszenie w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, które skierowane są do przedsiębiorców, rolników, stowarzyszeń, instytucji kultury, jednostek samorządowych, mieszkańców obszarów wiejskich, którzy chcą pozyskać środki finansowe na realizację swoich pomysłów w ramach działań: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Odnowa i Rozwój Wsi.
 
W biuletynie nie zabraknie informacji na temat bezpłatnych szkoleń e-learningowych dostępnych na witrynie www.eLearning-szkolenia.eu . Szkolenia realizowane są w ramach projektu „E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”, który skierowany jest do organizacji pozarządowych, oraz do osób które chcą działać na rzecz rozwoju swoich społeczności. Przedstawiamy także informacje, o wydarzeniach związanych z Festiwalem Gombrowiczowskim, które miały miejsce w Muzeum Witolda Gombrowicza, zaproszenie na nową wystawę w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, relację z imprezy w Jedlance. Polecamy drugą część artykułu Pani Renaty Bieniek, która nabiera nas w nim na wycieczkę po gminie Wolanów.
 
To oczywiście nie wszystkie informacje zamieszczone w Biuletynie, dlatego serdecznie zapraszamy do jego lektury. Biuletyn mogą Państwo przeczytać klikając w poniższą ikonę Pobierz. Życzymy miłej lektury.
 

Pobierz

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik