NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Narodowy Program Przedsiębiorczościq

Narodowy Program Przedsiębiorczości to ogólnopolska kampania informacyjno-promocyjna realizowana przez PARP. Kampania to jedno z głównych działań w ramach projektu: „Poprawa wizerunku przedsiębiorców i promocja postaw przedsiębiorczych”. Projekt realizowany jest w ramach poddziałania 2.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Kampania skierowana jest zarówno do osób młodych z interesującymi pomysłami na własny biznes, jak również do tych doświadczonych, aktywnych zawodowo, chcących przekuć swoje kwalifikacje na korzyści z prowadzenia własnej firmy.
Celem Programu jest ukazanie osób prowadzących własny biznes jako ludzi pełnych pasji, energii i zaangażowania w to, co robią. Program ma być także merytorycznym wsparciem dla początkujących przedsiębiorców, którzy poszukują praktycznych wskazówek, jak samodzielnie realizować zawodowe marzenia.
 
W ramach programu zostaną przeprowadzone konkursy dla dwóch grup docelowych:

  • osób będących na początku swojej zawodowej kariery (18-29 lat)
  • dojrzałych zawodowo mieszkańców miast do 50 tys (30-49)

 
Konkurs dla osób zaczynających swoją przygodę z biznesem ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Uczestnicy konkursu udzielają odpowiedzi na pytania w teście przedsiębiorczości i dzielą się swoimi pomysłami na biznes. Ten z nich, który wykaże się największą wiedzą i najciekawszym pomysłem na biznes wygra 60 000zł na start.
 
Dla potencjalnych przedsiębiorców w wieku 30 + również zostanie zorganizowany konkurs na najlepszy pomysł na biznes. Dodatkowo, aby wspomóc budowanie przyjaznego środowiska dla biznesu w miastach do 50 tys mieszkańców, zostanie przeprowadzony konkurs dla władz lokalnych. Burmistrzowie wraz z mieszkańcami wspólnie będą walczyć o tytuł Miasta Ludzi Przedsiębiorczych. W zwycięskim mieście z pewnością wiele ciekawych pomysłów na biznes będzie miało szansę powodzenia.
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w Narodowym Programie Przedsiębiorczości! Przekonaj się, że realizacja swoich marzeń i zawodowych ambicji może być prosta.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik