NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

33 wydanie Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki

Przed Państwem kolejne wydanie Biuletynu Informacyjnego LGD „Razem dla Radomki”. Znajdziecie w nim artykuły poświęcone inicjatywom i wydarzeniom, które odbywały się na terenie naszych gmin w miesiącu grudniu!
 
Koniec 2012 roku to ważne wyróżnienia i rozstrzygnięcia konkursów w których wzięło udział nasze Stowarzyszenie. W ogólnopolskim konkursie na wybór Lokalnych Grup Działania do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju w zakresie dodatkowych zdań dla Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 wygraliśmy dodatkowe środki finansowe w wysokości 1 520 000,00 zł, a nasze strony internetowe zostały uznane ze jedna z najlepszych w skali całego kraju! Są to dla nas bardzo istotne wyróżnienia, doceniające naszą dotychczasową pracę, jednocześnie stanowiącą mobilizację do dalszego rozwoju i podejmowania nowych inicjatyw.
 
W „noworocznym” wydaniu przedstawiamy m.in. inicjatywy realizowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jedlińsku, podsumowanie projektu „E-learning – skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”, relację ze spotkania wigilijnego w Wolanowie, informacje o rozstrzygnięciu konkursu na najlepsze prace magisterskie. Wzorem poprzednich numerów przedstawiamy artykuł na temat historii naszych gmin autorstwa dr Agnieszki Zarychty Wójcickiej z Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.
 
To oczywiście nie wszystkie informacje zamieszczone w Biuletynie, dlatego serdecznie zapraszamy do jego lektury.

Pobierz biuletyn

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik