NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Zapraszamy na wirtualną wędrówkę po obszarze gmin tworzących Stowarzyszenie Razem dla Radomki!

Przedstawiamy Państwu publikację opracowaną przez Lokalną Grupę Działania Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, która opowiada o historii, kulturze, pokazuje najciekawsze atrakcje turystyczne obszaru LGD, obejmującego swoim zasięgiem obszar sześciu gmin powiatów województwa mazowieckiego: przysuskiego i radomskiego. Nasze Małe Ojczyzny – gminy Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów i Zakrzew – położone są w obrębie Równiny Radomskiej, przez które przepływa urokliwa rzeka Radomka.
 
Postacie Oskara Kolberga, Witolda Gombrowicza, widowiska Ścięcia Śmierci, Rycerzy Bogurodzicy, Produkt Tradycyjny „Papryka Przytycka”, Dni Kolbergowskie, Puszcza Rozwadowska i Domaniowie Morze – to elementy, które identyfikują i wyróżniają naszą Lokalną Grupę Działania w skali województwa i Polski.
 
Można u nas aktywnie wypocząć, posmakować produktów lokalnych i tradycyjnych, wsłuchać się w rytmy kapel ludowych, poznać ciekawych ludzi, pasjonatów, którzy sukces w swojej dziedzinie działalności.

Zachęcamy do lektury, proponujemy podróż po naszej malowniczej ziemi. Publikację mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej razemdlaradomki.pl/informator/

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik