NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Biuletyn Stowarzyszenia Razem dla Radomki – 35 numer

Zachęcamy do lektury kolejnego numeru Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Razem dla Radomki, na łamach którego co miesiąc przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące działań naszej organizacji. Nie zabraknie też opisu realizowanych na terenie naszych gmin.
 
W bieżącym wydaniu prezentujemy dwie publikacje, które w wersji elektronicznej mogą Państwo pobrać na stronie internetowej www.razemdlaradomki.pl. Poradnik on-line dla organizacji pozarządowych stanowi kompendium wiedzy, informacji zawartych w realizowanym przez nas projekcie „E-learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”. Informator historyczno-krajoznawczy „W Dolinie Radomki” zachęca nas do wirtualnej wędrówki po obszarze gmin tworzących Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”.
 
Przedstawiamy również relację z seminarium nt. „Produkty tradycyjne i lokalne szansą rozwoju dla mieszkańców obszarów wiejskich”, widowiska „Ścięcie Śmierci w Jedlińsku”, jarmarku końskiego Wstępy w Skaryszewie. Wzorem poprzednich numerów prezentujemy informację na temat historii gminy Przytyk.

Zobacz Biuletyn

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik