NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

XVII edycji Gala Biznesu „Granitowy Tulipan”

Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej przystąpiła do realizacji XVII edycji Gali Biznesu „Granitowy Tulipan” 2013. Ideą Konkursu jest promocja najlepszych firm, produktów, inwestycji, menedżerów oraz samorządów roku, jak również firm i instytucji, które w znaczący sposób wspomagają rozwój przedsiębiorczości.
 
W tej edycji Konkurs został wzbogacony o kategorię „Debiut Roku-Młody Przedsiębiorca”.
Realizowany od lat program promujący najlepsze efekty ekonomiczne i jakościowe oraz wybitne zdolności menedżerskie zyskał duże uznanie zarówno samych uczestników, jak i sponsorów i na stałe wpisał się w kalendarz życia gospodarczego regionu.
 
Patronami Honorowymi Konkursu są:

  • Wojewoda Mazowiecki,
  • Marszałek Województwa Mazowieckiego,
  • Prezydent Radomia,
  • Prezes Krajowej Izby Gospodarczej.

 
Zgłoszeń do Konkursu mogą dokonywać: zarządzający firmami, organizacje, instytucje, stowarzyszenia, administracja publiczna i samorządowa, związki zawodowe, osoby indywidualne.
Zgłoszenia-telefoniczne, mailowe lub osobiste przyjmowane są w biurze Izby przy ul. Rwańskiej 7 tel: 48 384 56 60, radom@ip-hzr.radom.pl do dnia 13 marca.
Ogłoszenie wyników bieżącej edycji oraz wręczenie statuetek i wyróżnień nastąpi podczas uroczystej XVII Gali Biznesu., która odbędzie się w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu w dniu 17 maja.
 
Formularze i szczegółowe informacje dostępne są na stronie Izby

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik