NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Centrum Rozwoju Biznesu zaprasza na ogólnopolski cykl konferencji Programu Energia i Środowisko.

Cykl konferencji skierowany jest do sektora biznesu, samorządów oraz organizacji działających na rzecz obu tych grup. W skali 2013 roku przygotowaliśmy dla Państwa sześć imponujących wydarzeń o tematyce bezpośrednio związanej z energią konwencjonalną, niekonwencjonalną, bezpieczeństwem energetycznym, zrównoważoną polityką energetyczną, ochroną środowiska, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz zaawansowanymi technologiami. Celem cyklu konferencji jest przekazywanie wiedzy merytorycznej, wymiana doświadczeń i poglądów oraz upowszechnianie stosowania innowacyjnych rozwiązań branżowych.
 
Sesje panelowe zostały zaplanowane dla grup zainteresowanych konkretną tematyką, co umożliwi wymianę poglądów i doświadczeń w profesjonalnym gronie. Wiedzą i doświadczeniem w trakcie konferencji będą dzielić się dziedzinowi eksperci, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej. Głos zabierze 100 ekspertów, zaś cały cykl zgromadzi ok. 2000 uczestników.
 
Ambicją cyklu konferencji jest transfer wiedzy, integracja środowiska biznesowego, inspiracja do współpracy i zachęcenie do budowania partnerskich relacji między uczestnikami cyklu konferencji Programu Energia i Środowisko.

Pobierz program konferencji

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik