NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

37 Biuletyn Informacyjny LGD Razem dla Radomki

Przed Państwem majowy numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia „Razem dla Radomki”, na łamach którego co miesiąc przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące działań naszej organizacji. Nie zabraknie w nim również opisu inicjatyw realizowanych na terenie naszych gmin.
 
W bieżącym numerze przypominamy o prowadzonym przez nas w terminie do 17 maja 2013 r. naborze wniosków skierowanych do przedsiębiorców , rolników, samorządów, organizacji pozarządowych, czy też placówek i instytucji kultury, w które pula dostępnych środków wynosi ponad 2 miliony złotych! Uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy do udziału multimedialnych szkoleniach „E-learning w poznaniu naszego dziedzictwa” W numerze nie zabraknie relacji z Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki „Agrotravel”, Targów Produktów Regionalnych „Regionalia” oraz z Międzynarodowej Konferencji w Zakrzewie nt. „20 – lecie międzywojennego w kulturze polskiej”. Przedstawiamy również pierwszy z cyklu artykułów poświęconych rodzinie Podlodowskich z Przytyka, autorstwa Pani Agaty Świątkowskiego z Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
 
Zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na łamach Biuletynu. Zapraszamy również do relacjonowania najważniejszych wydarzeń z życia naszych „małych ojczyzn”, oraz do wspólnego redagowania naszego wydawnictwa.

Pobierz Biuletyn

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik