NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

III edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

PolskaCyfrowa

Już we wrześniu, przez trzy dni Katowice będą pełniły rolę gospodarza największego w Europie spotkania firm sektora MŚP. Organizowana przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach i Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości III edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach 16 – 18 września 2013 roku. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania będzie „Współpraca i kooperacja firm sektora MŚP w wymiarze regionalnym, krajowym i międzynarodowym”.
 
Współorganizatorem Kongresu jest Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ministerstwo Gospodarki. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęli Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu. Udział w kongresie jest BEZPŁATNY. Rejestracji on-line można dokonać na stronie internetowej www.kongresmsp.eu, gdzie znajdą Państwo wszystkie inne niezbędne informacje.

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik