NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Nabór do XIII grupy zakupowej MAE

PolskaCyfrowa

Mając na celu wsparcie gmin, powiatów, przedsiębiorców i innych podmiotów (przedsiębiorców, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne), szczególnie tych zużywających duże ilości energii elektrycznej, w działaniach polegających na obniżeniu kosztów zakupu energii elektrycznej, Mazowiecka Agencja Energetyczna przygotowuje kolejną grupę zakupową na dostawy energii elektrycznej.

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w grupach zakupowych – zapraszamy do kontaktu z MAE w sprawie grup zakupowych każdy podmiot, którego roczne koszty energii elektrycznej wynoszą co najmniej 20 tysięcy złotych.

W ramach Grupy oferujemy przeprowadzenie postępowania przetargowego, zgodnie z wymogami Ustawy PZP, kompleksową pomoc w trakcie całego postępowania przetargowego i procesu zmiany sprzedawcy.
Grupowy zakup energii umożliwia osiągnięcie korzystniejszej ceny zakupu, co powala na zaoszczędzenie ponad 20% środków finansowych (doświadczenie na bazie dotychczasowych przetargów). Dodatkowo, pomagamy w optymalizacji kosztów dystrybucji energii elektrycznej (element kosztu zużycia energii elektrycznej), co w wielu przypadkach przekłada się na kolejne oszczędności.

Obecnie rozpoczęliśmy tworzenie kolejnej już XIII grupy zakupowej MAE, dla której planowany jest zakup energii najpóźniej od 01.01.2014 r. do 31.12.2015 r. (w zależności od sytuacji prawnej podmiotów zakup może rozpocząć się nieco wcześniej).

Warunkiem przystąpienia do grupy zakupowej jest podpisanie umowy o współpracy z Mazowiecką Agencją Energetyczną, a także wykazanie:
 

  • posiadania prawa do zakupu energii
  • braku zadłużenia u obecnego sprzedawcy energii (na moment zmiany sprzedawcy)
  • dostarczenie kopii faktur za sprzedaż i dostawę energii za ostatnich 12 miesięcy oraz kopii aktualnie obowiązującej umowy na sprzedaż i dostawę energii z obecnym sprzedawcą.

Termin zgłoszeń do XIII grupy zakupowej MAE
wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami upływa 25.08.2013 r. Planowane jest ogłoszenie przetargu w terminie do 15.09.2013 r.

Z naszej oferty skorzystało już łącznie ponad 350 podmiotów z całej Polski osiągając znaczące korzyści finansowe dla siebie i swoich jednostek.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 22 290 29 42 bądź mailowo: biuro@mae.com.pl

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik