NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

FIO Mazowsze Lokalnie

Stowarzyszenie LGD Razem dla RadomkiStowarzyszenie LGD Razem dla Radomki

Z wielka przyjemnością pragniemy poinformować, że LGD Razem dla Radomki podpisała porozumienie o współpracy przy realizacji nowego projektu pod nazwą: „FIO Mazowsze Lokalnie”. W ramach projektu począwszy od 2014 roku do roku 2016 będą prowadzone konkursy, w ramach których małe, młode stażem organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i grupy samopomocowe będą miały możliwości pozyskania mikrodotacji w wysokości od 1,5 tyś do 5 tyś zł. na realizację różnorodnych inicjatyw społecznych mieszczących się w sferze zadań pożytku publicznego, ale także na rozwój instytucjonalny. Pierwszy konkurs został już ogłoszony 15 lipca i będzie trwała do 12 sierpnia br.

Program mikrodotacyjny oferowany w ramach projektu „FIO Mazowsze Lokalnie” to obecnie najprostsza forma przyznania bezzwrotnych dotacji. W celu uniknięcia zbędnej formalizacji, Wnioskodawcy w wymaganym terminie mają za zadanie przesłać swoje projekty przy pomocy Generatora Wniosków zamieszczonego na stronie projektu. Na tym etapie nie są wymagane żadne inne dokumenty przesyłane w formie elektronicznej lub papierowej.

LGD jako Ambasador projektu będzie prowadził spotkania informacyjne i konsultacje z potencjalnymi Wnioskodawcami.

Zainteresowanych współpraca i pomocą w opracowaniu projektów prosimy o kontakt osobisty: Biuro LGD Razem dla Radomki ul. Wernera 9/11, 26-600 Radom tel. 048 3 58 996 e – mail: zarzad@razemdlaradomki.pl

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik