NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Jubileusz 25 lecia Piekarni Wacyn w relacji Telewizji Dami.

25_wacynPiekarnia Wacyn to jedna z najlepszych firm produkujących pieczywo nie tylko w regionie radomskim, ale na mapie całego województwa, która na rynku z dużym sukcesem radzi sobie od 25 lat. Poświadczeniem naszych słów są liczne wyróżnienia i nagrody, przyznawane w okresie ostatnich lat firmie prowadzonej przez rodzeństwo: Ewę Brzezińską i Andrzeja Karczewskiego. Zachęcamy do obejrzenia relacji z Jubileuszu Piekarni, który został przez Telewizję Dami.

  Podczas jubileuszu Właściciele Piekarni niechętnie mówili o pracy. – Dzisiejszą uroczystość chcemy poświęcić nam, pracownikom, no i wszystkim naszym przyjaciołom, naszym odbiorcom, żeby razem z nami mogli świętować i uczcić to święto. To było 25 lat ciężkiej pracy, a teraz czas na zabawę – mówiła Ewa Brzezińska, współwłaścicielka piekarni. Obecnie piekarnia „Wacyn” zatrudnia blisko 40 osób. – W imieniu wszystkich pracowników, począwszy od tego, który pracuje od 23 lat, a skończywszy na tym, który pracuje niecały rok składamy serdeczne podziękowania i jednocześnie życzymy kolejnych sukcesów, cierpliwości, wytrwałości i żeby na rynku radomskim był tylko chleb z piekarni „Wacyn” – mówiła na scenie przedstawicielka załogi. W czasie jubileuszu najlepsi i najdłużej pracujący otrzymali nagrody. Wiele życzeń otrzymali także właściciele. Sama piekarnia została uhonorowana przez marszałka województwa mazowieckiego medalem Pro Mazovia „za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa Mazowieckiego”. Wręczony został też pamiątkowy grawerton przygotowany przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki”, za wieloletnią sukcesywną współpracę w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

   Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia przygotowanej przez Telewizję Dami, która dostępna jest pod adresem: http://dami24.pl/wiadomosci/item/1209-swietowali-jubileusz-25-lat-piekarni-wacyn

   Category: Bez kategorii

   Copyright by Paweł Słabik