NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich na lata 2014-2020 „Środa z funduszami dla organizacji pozarządowych”

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich działające przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkania informacyjnych z cyklu „Środa z funduszami…”. W czasie spotkania przedstawimy ogólne informacje o planowanych w budżecie unijnym środkach na realizację projektów skierowanych na aktywizację społeczną i zawodową. 

1 lipca 2015 roku w godz. 10:00-13.15

Spotkania informacyjne mają charakter ogólny i odbywają się cyklicznie w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 10:00-13:15, w sześciu największych mazowieckich miastach tj.: Warszawie, Ciechanowie, Radomiu, Siedlcach, Płocku i Ostrołęce. Analogiczne spotkania prowadzone się również w innych województwach.

Na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z funduszami…”, zaplanowane na pierwszą środę lipca, zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych realizacją projektów wspierających aktywizację społeczną i zawodową.

Czytaj więcej

Źródło: http://mazowia.eu/

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik