NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Zachęcamy do lektury nowego Biuletynu Informacyjnego LGD „Razem dla Radomki”

biuletyn61sSerdecznie zapraszamy Państwa do lektury 61 numeru naszego Biuletynu Informacyjnego, w którym przedstawiamy najciekawsze inicjatywy realizowane przez nasze Stowarzyszenie, jak również wydarzenia i projekty realizowane przez naszych partnerów i instytucje z terenu gmin tworzących naszą Lokalną Grupę Działania.

  Informator rozpoczynamy od zaproszenia na dwa wydarzenia: Rowerowy Zlot Gwieździsty w Domaniowie oraz Wieczór Sobótkowy „Wianki” odbywający się w Wieniawie – imprezy podczas której niebo rozświetli ogień sobótkowy, a rzeka Radomka zakwitnie od puszczanych wianków. Przedstawimy informacje o laureatach konkursu na aktywnych liderów obszarów wiejskich, którym wyróżnienia wręczyliśmy podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia „Razem dla Radomki” w Cerekwi. W dalszej części przedstawimy artykuł z cyklu psychologii tłumu, oraz opracowanie o dworach i pałacach w regionie radomskim przygotowane przez Pana Marka Kowalika. Nie zabraknie relacji o Dniach Kolbergowskich, których 56 edycja zorganizowana została 7 czerwca, czy innych informacji, które znajdą Państwo w naszym wydawnictwie.

   Oczywiście to nie wszystkie wiadomości, które przedstawiliśmy na łamach naszego wydawnictwa, dlatego tym bardziej zachęcamy do jego lektury. Publikacja dostępna jest na naszej stronie internetowej pod adresem http://razemdlaradomki.pl/biuletyny/biuletyn61/index.html

   Category: Bez kategorii

   Copyright by Paweł Słabik