NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

62 numer Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki. Zachęcamy do lektury!

Biuletyn LGD Razem dla Radomki

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury lipcowego numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy realizowane przez nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

 

Informator rozpoczynamy od zachęcenia młodych ludzi do odbywania bezpłatnych praktyk w naszym Biurze. Mają oni okazję poznać prace stowarzyszenia, zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności w zakresie pozyskiwania środków unijnych, rozwijać umiejętności komunikacyjne współtworząc nasze strony internetowe i materiały informacyjne. Przedstawiamy relacje z bardzo istotnych dla naszych Partnerów wydarzeń – 25lecia Piekarni Wacyn, Wianków w Wieniawie, Dni Kolbergowskich w Przysusze, spotkania muzyczno – poetyckiego jakie zostało zorganizowane w Skrzynnie. Prezentujemy laureatów konkursu na najlepsze produkty lokalne wytwarzane na naszym obszarze działania, a także laureatów nagrody Obywatelskiego Gran Prix jakie od bieżącego roku Nasze Stowarzyszenie przyznaje aktywnym organizacjom pozarządowym.

Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik