NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

POLECAMY PUBLIKACJĘ SIEĆ DZIEDZICTWA KULINARNEGO MAZOWSZA

siecdziedzictwakulinarnego1Informacje o wyjątkowych produktach i producentach z terenu Mazowsza, których wyjątkowość wytwarzanych specjałów spowodowała ich wpis do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza, znajdziemy w najnowszej publikacji przygotowanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zaprezentowani zostali w niej również 4 producenci z terenu LGD „Razem dla Radomki”, którzy we współpracy z naszym współtworzą Szlak Kulinarny Doliny Radomki.

  Zachęcamy do współpracy i przygotowania Państwa produktów do wpisania do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza. Działania prowadzone przez LGD „Razem dla Radomki” są bezpłatne i mają na celu promocję i rozwój przedsiębiorczości wiejskiej z terenu gmin Jedlińsk, Przytyk, Przysucha, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w Biurze LGD „Razem dla Radomki” mieszczącym się w Radomiu przy ul. Wernera 9/11 26-600 Radom, tel. 48 38 58 996.

   Publikacja Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsza w wersji online dostępna na naszej stronie: http://razemdlaradomki.pl/dok/siecdziedzictwa.pdf

    Czytaj więcej

    Category: Bez kategorii

    Copyright by Paweł Słabik