NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

67 Numer Biuletynu Informacyjnego Razem dla Radomki

biuletyn67Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury najnowszego numeru naszego wydawnictwa, które przedstawia najważniejsze informacje dotyczące działań realizowanych przez nasze Stowarzyszenie, jak również inicjatywy realizowane przez nasze instytucje partnerskie, samorządy, przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Dzieląc się z Państwem grudniowym wydaniem naszego Biuletynu zapraszamy do lektury artykułów poświęconych wydarzeniom organizowanym przez nas w miesiącu listopadzie. Przedstawiamy relacje z folkowego Wrzosu, gdzie zorganizowana została już piąta edycja Andrzejek Folkowych; z warsztatów poświęconych produkcji serów podpuszczkowych i rozwoju marki produktów tradycyjnych. Prezentujemy relację z Przysuskich Spotkań Chórów „Z wizytą u Kolberga” , z wizyty studyjnej u Lokalnych Grup Działania na Słowenii, oraz z Walnego Zebrania Członków naszego Stowarzyszenia. Wzorem poprzednich numerów zamieszczamy artykuł z zakresu psychologii wygląda, a także artykuł na temat mikro-pożyczek dla przedsiębiorców.
Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik