NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

5 milionów wyświetleń stron internetowych Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Razem dla Radomki.

5_mlnDrodzy internauci, serdecznie chcielibyśmy podziękować Wam za ponad 5 milionów wyświetleń stron internetowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” do których zaliczają się: www.razemdlaradomki.pl, www.wdolinieradomki.pl, www.innowacyjnaradomka.pl, www.paprykaprzycyka.eu, www.mazowieckasieclgd.eu, www.elearning-szkolenia.eu, www.multicel.koronakrakowa.pl

    Cieszymy się ogromnie, że aktywnie włączają się Państwo w działanie na rzecz naszego Stowarzyszenia. Staramy się pracować nad naszymi stronami, tak aby pozyskiwali Państwo jak najwięcej potrzebnych informacji związanych z działaniem Stowarzyszenia jak i z ofertami skierowanymi do mieszkańców gmin, na terenie których działa nasza Lokalna Grupa Działania. Mamy nadzieję, że nadal będą odwiedzać Państwo strony internetowe, które zawierają szeroką bazę informacyjną o regionie, o ciekawostkach, atrakcjach turystycznych, krajoznawczych, informacje o przedsiębiorczości, funduszach unijnych. Osoby spoza okręgu naszego działania również poprzez odwiedzanie stron mogą dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat historii i kultury gmin, tworzących nasze Stowarzyszenie. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do częstego odwiedzania naszych stron !

    Category: Bez kategorii

    Copyright by Paweł Słabik