NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy europejskich na lata 2014-2020 Środa z Funduszami dla początkujących. 3 sierpnia 2016 r.

zapytajofunduszeLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Radomiu działający przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych zachęca do udziału w spotkaniu informacyjnym „Środa z funduszami…”. Tym razem zaprasza wszystkie osoby początkujące, które mają pomysł i wiedzą z jakich Programów skorzystać, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać i co ich czeka. Podczas spotkania, które poprowadzą specjaliści ds. Funduszy Europejskich, przedstawione zostaną najważniejsze założenia, zasady i cele wykorzystywania środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 roku w godz. 10:00-13.15.

  Na spotkaniu, zostaną omówione następujące zagadnienia: Wymogi z Ustawy wdrożeniowej oraz innych aktów prawnych; Wyjaśnienie pojęć; System informatyczny; Przygotowywanie wniosku; Realizacja projektu; Pokazanie procedur, wymogów itp. System informacji o Funduszach Europejskich. Ponadto wyjaśnione zostaną podstawowe założenia Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 oraz wskazane zostaną dodatkowe źródła informacji. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w zaplanowanych spotkaniach prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronach internetowych www.funduszedlamazowsza.eu oraz www.mazowia.eu i przesłanie na adres: punkt_radom@mazowia.eu

   Po zakończeniu spotkania, zapraszamy na indywidualne konsultacje ze Specjalistami ds. funduszy europejskich mazowieckiej sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Miejsca, w których prowadzone są spotkania dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

   Category: Bez kategorii

   Copyright by Paweł Słabik