NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Zapraszamy na panel dyskusyjny dotyczący Ochrony papryki i możliwości organizowania się produktów i opłat za wodę. 21.08.2016 r. – Przytyk.

zpprpZrzeszenie Producentów Papryki Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Urzędem Gminy w Przytyku serdecznie zapraszają Państwa na kontynuację Panelu Dyskusyjnego pt.„ Ochrona papryki i możliwości organizowania się producentów”, „Opłata za wodę-kolejny koszt rolników?” Panel Dyskusyjny odbędzie się tuż przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości „XXVII Ogólnopolskich Targów Papryki w Przytyku” w dniu 21.08.2016 r. , o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Przytyku.

  Zaproszeni goście to: Prof. Czesław Ślusarski z INHORT w Skierniewicach oraz P. Bolesław Pieczyński z CDR- chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.
  Tylko wspólnie możemy stawić czoło zagrożeniom, które mogą wpływać niekorzystnie na dalszy rozwój produkcji papryki i innych warzyw na naszym terenie, a co za tym idzie także wpływać niekorzystnie na dalszy gospodarczy rozwój regionu. Jedyną szansa na pokonanie wymienionych barier, a także na pozyskanie funduszy na promocję naszej produkcji, jest wspólne, zintegrowane działanie.

   Po Panelu Dyskusyjnym Zrzeszenie Producentów Papryki zaprasza Państwa na stoisko przygotowane na Ogólnopolskich Targach Papryki. Zapraszamy wszystkich chętnych oraz zainteresowanych!

   Category: Bez kategorii

   Copyright by Paweł Słabik