NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Dotacje na małe inicjatywy do 5000,00 zł w Mazowsze Lokalnie

lgd razem dla radomki

Rusza nowa edycja konkursu grantowego FIO Mazowsze Lokalnie, skierowanego na realizację inicjatyw oddolnych, wsparcia grup samopomocowych i rozwój organizacji. Termin naboru wniosków trwa od 5 do 19 lipca 2018 r.

 

W tegorocznej edycji konkursu FIO – Mazowsze Lokalnie chcemy przede wszystkim wspierać działania w gminach, w których w poprzednich latach nie było projektów dofinansowanych w ramach naszego konkursu. Takie miejsca nazywamy białymi plamami – ich listę można znaleźć tutaj. Chcemy przeznaczyć na dofinansowanie projektów z tych miejsc około 25% środków.

 

Jednak do składania wniosków zapraszamy grupy i organizacje ze wszystkich gmin województwa mazowieckiego – każdy ma szansę dostać dotację. Aby zrealizować cel tej edycji zorganizujemy tzw. inspiratoria. Co to takiego? Są to spotkania, które planujemy przeprowadzić w każdym powiecie, w którym znajdują się gminy stanowiące tzw. białe plamy. Podczas inspiratoriów zaprezentujemy dobre praktyki realizowania projektów zaczerpnięte z poprzednich edycji. Mamy nadzieję, że te spotkania skłonią uczestników do stworzenia projektów.

 

Kontynuacją pracy rozpoczętej podczas inspiratoriów będą konsultacje. Ich cel to wsparcie grup, które postanowiły wziąć udział w konkursie. Podczas konsultacji pomożemy dopracować pomysł i przygotować wniosek.

 

Zachęcamy do przeczytania Poradnika Wnioskodawcy, gdzie znajdziecie wiele przydatnych wskazówek, a także do osobistego kontaktu w wypadku pytań lub wątpliwości.

 

Źródło: www.mazowszelokalnie.pl

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik