NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

kupuj swiadomie

Zmodernizowany Rynek w Przytyku – inwestycja współfinansowana przez LGD „Razem dla Radomki”

Zakończyła się długo oczekiwana inwestycja legendarnego Pępka Europy. W niedzielę 2 września oddano do użytku nowo zagospodarowany Rynek w Przytyku.
 
Podczas uroczystości Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński zaapelował do wszystkich w swoim wystąpieniu „Dziś, w dniu oficjalnego otwarcia wyrażam głęboką nadzieję, że prace, jakie włożyliśmy w ten projekt, przyniosą zamierzony efekt. Pragnę, aby ten odnowiony, piękny rynek stał się dla wszystkich państwa miejscem odpoczynku, miejscem spotkań, miejscem, w którym będziecie chętnie spędzać czas całymi rodzinami wzmacniając poczucie społeczności i dbając o kultywowanie lokalnych tradycji i historii. Chciałbym gorąco prosić mieszkańców gminy Przytyk – dbajmy o to miejsce, zwracajmy uwagę osobą, które dewastują nasze dobra.”
 
Wstęgę symbolizująca otwarcie nowej inwestycji przecieli: Dariusz Wołczyński – Wójt Gminy Przytyk, Krzysztof Murawski – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu, Ks. Sławomir Fundowicz – proboszcz Parafii w Przytyku, Krzysztof Wlazło- Przewodniczący Rady Gminy w Przytyku, Cezary Nowek – Prezes Stowarzyszenia Razem dla Radomki, Anna Ślusarczyk – mieszkanka Przytyka.
 
Podczas otwarcia uruchomiana została fontanna, która stała się główną atrakcją tego dnia. Ponadto na płycie rynku można było obejrzeć galerię zdjęć przedstawiającą to miejsce na przestrzeni lat. Był też szampan i cukierki od mieszkańców Przytyka.
 
Wszystkich, którzy chcą się przekonać jak wypiękniał środek Europy – zapraszamy do Przytyka!
 
Galeria zdjęć

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik