NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

17 lat lgdkupuj swiadomie

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku organizowany jest od 2005 roku. Dotychczas w kilkunastu edycjach Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku udział wzięło ponad 2500 przedsiębiorców. W gronie blisko 120 nagrodzonych znalazły się podmioty o różnym charakterze działalności. Laureaci Konkursu są przykładem i inspiracją dla innych przedsiębiorców, jak prowadzić i rozwijać działalność nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym.

Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, zrzeszające przedstawicieli firm rodzinnych z całej Polski. IFR jest obecnie największym i najintensywniej działającym stowarzyszeniem tego typu w naszym kraju.
 
Stowarzyszenie IFR nie tylko promuje rodzinne firmy jako model biznesu, ale także wspiera społeczne poczucie firmy rodzinnej jako wartości samej w sobie. Oprócz tego działalność IFR silnie integruje firmy rodzinne, dzięki czemu członkowie działają wspólnie, rozwijając wzajemnie swoje perspektywy biznesowe.
 
Celem Konkursu organizowanego przez IFR, czyli Mikroprzedsiębiorca Roku jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

 

Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń, zostanie wybranych 30 firm, z którymi będą przeprowadzone wywiady, w celu zebrania bardziej szczegółowych informacji o prowadzonej działalności.
Na posiedzeniu Kapituły Konkursu (połowa maja), z listy 30 zakwalifikowanych firm zostanie wybrany główny zwycięzca Konkursu oraz laureaci we wszystkich czterech kategoriach.
Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi podczas Gali Finałowej. W celu śledzenia wyników konkursu, zachęcamy do obserwowania strony internetowej konkursu oraz profilu na Facebook.

 
Czytaj więcej

Category: Bez kategorii

Copyright by Paweł Słabik